Vyberte si byt

Spustili sme predpredaj poslednej etapy

17.04.2024

Zelené Vlčince, moderný bytový projekt, vstupuje do svojej poslednej etapy výstavby dvoch bytových domov so 148 novými bytmi. Táto príležitosť znamená poslednú možnosť získať bývanie v skvelej lokalite s občianskou vybavenosťou, ktorá dokáže pokryť každú vašu potrebu

Predpredaj ponúka široký výber bytov a získať byt do 100 000 eur, čo je mimoriadna ponuka pre tých, ktorí hľadajú nový domov alebo investičnú príležitosť v atraktívnej lokalite za prijateľné ceny. 

Jedinečná príležitosť predpredaja je tu len pár dní

Ak máte záujem o moderné a udržateľné bývanie, náš skúsený predajca Marián Duraj vám s radosťou ukáže naše hotové a zariadené vzorové byty. Je to príležitosť získať predstavu o tom, ako by mohol vyzerať váš budúci domov.  

Kontaktujte nás o prehliadku vzorových bytov, buď cez webový formulár (www.zelenevlcince.sk/kontakt), alebo priamo nášho predajcu Mariána na čísle 0910 274 043marian.duraj@zelenevlcince.sk

Parkovanie za symbolickú cenu

Pri kúpe nového bytu získate parkovacie miesto na 5 rokov za symbolickú sumu 1 euro. Počet dobrých parkovacích miest je obmedzený.

Obklopení zelenou krásou a ekologickými riešeniami

Posledná etapa projektu uzavrie výstavbu rezidenčných bytov Zelené Vlčince a vo vnútornom bloku vytvoríme veľký park plný zelene. Po dokončení budú mať zelené plochy rozlohu až 16 000 m2,  čo je ekvivalent 3 futbalových ihrísk. Vaša nová adresa je miesto, kde môžete prepájať rodinnú pohodu a aktívny životný štýl.

Veľký dôraz je pri príprave projektu opäť kladený na využitie ekologických riešení, ktoré podporujú dobrú mikroklímu prostredia a zabraňujú prehrievaniu budovy a okolia.

Byty ponúkajú nadštandardné priestranné balkóny, veľké okná prepúšťajúce dostatok denného svetla, podzemné parkovisko a výbornú lokalitu, ktorá vám poskytne prístup ku všetkému, čo potrebujete. Od škôl po obchody a verejnú dopravu. 

Novostavby šetria čas a peniaze

Používame najnovšie stavebné materiály a technológie, čo znamená menej opráv a údržby. Novostavby majú lepšiu izoláciu a moderné kúrenie, vetranie a chladenie. To všetko spolu znižuje účty za energiu, takže každý mesiac zaplatíte menej za svoj byt v novostavbe. 

Viac o tom, prečo sa oplatí kúpiť byt v novostavbe nájdete na www.zelenevlcince.sk/novinky/preco-si-kupit-byt-v-novostavbe.

Za projektom stojí rokmi osvedčený developer Reinoo, a. s., ktorý v Žiline a okolí vybudoval a odovzdal viac ako 700 bytov.

Reinoo, a. s. je spoločnosť, ktorá sa venuje developmentu kancelárskych budov, rezidenčných komplexov a prenájmu nehnuteľností. Spoločnosť založil Milan Dubec v roku 2011. Reinoo, a. s. patrí medzi developerské spoločnosti, ktoré tvoria dlhodobo udržateľné projekty pre ľudí s ohľadom na životné prostredie a svoje okolie.

Bytový projekt - Zelené Vlčince

Zeleň - Vo vnútornom bloku vytvoríme veľký park plný zelene. Po dokončení budú mať zelené plochy rozlohu až 16 000 m2, čo je ekvivalent 3 futbalových ihrísk.

Zelené strechy - Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia, zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia.

Konštrukčný systém stavby - Železobetónový skelet.

Deliace medzi-bytové steny - Zvukovoizolačné železobetónové s hrúbkou 200 mm. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu.

Okná - Plastové s tepelno a zvukovoizolačným trojsklom.

Balkóny - Veľké kryté balkóny s rozmerom od 2x3,8 m, na najvyššom poschodí veľkoplošné terasy.

Vsakovacie jamy - pri výstavbe Zelených Vlčiniec sme investovali do vsakovacích systémov, ktoré ekologicky zachytávajú dažďovú vodu. Zachytená voda neodteká do kanalizácie a mimo územie, a tým zbytočne nezaťažuje kapacitu kanalizačných potrubí a odtokov. Voda je prirodzene navrátená do pôdy.

Povrchová úprava stien - Sádrové omietky s bielym náterom.

Vykurovanie - Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami, v kúpeľni rebríkový radiátor.

Vzduchotechnika - Predpríprava napojenia kuchynského digestora, nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátorom.

Garáže a parkovanie - 69 garážových a 29 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie.

Spoločné priestory - Vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a kvalitný výťah.

Vybavenie bytov:

Štandard - Laminátová podlaha, zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba, sanita.

Nadštandard - Kuchynská linka, nábytok + laminátová podlaha, zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba, sanita.

Prémium - Kompletne zariadený byt, podľa vzorového bytu.