Vyberte si byt

O projekte
Zelené Vlčince

Zelené Vlčince ponúknu v dvoch bytových domoch 1 až 4-izbové byty, s výmerami od 29 m² až do 126 m² a nadštandardné 5-izbové strešné byty s rozľahlými terasami. Novostavby vyrastú v mestskej časti Vlčince, na rozmedzí ulíc Moskovská a Bulharská.

Po dokončení výstavby rezidenčných domov, vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným parkovaním. Veľký dôraz bol pri príprave projektu kladený na využitie ekologických riešení a zeleň.

Opýtajte sa nás

Zeleň

Výsadba nových stromov už s výškou 6 m, zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom počte. Inštalácia vsakovacích nádrží.

Zelené strechy

Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia, zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia.

Deliace medzi-bytové steny

Zvukovoizolačné železobetónové s hrúbkou 200 mm alebo akustická tehla hrúbky 250 mm. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu.

Okná

Plastové s tepelno a zvukovoizolačným trojsklom. Najvyššie poschodie s hliníkovými oknami a exteriérovými žalúziami na elektrický pohon.

Balkóny

Veľké kryté balkóny s rozmerom od 2 x 3.8m, na najvyššom poschodí veľkoplošné terasy.

Konštrukčný systém stavby

Železobetónový skelet

Zobraziť viac

Vykurovanie

Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami, v kúpeľni rebríkový radiátor. Na najvyššom poschodí príprava na podlahové kúrenie.

Vzduchotechnika

Predpríprava napojenia kuchynského digestora, nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátorom.

Garáže a parkovanie

140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie.

Spoločné priestory

Vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a kvalitný výťah

Štandard vybavenia bytov

Laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z 3 farebných variantov interiéru v cene.

Povrchová úprava stien

Sádrové omietky s bielym náterom.

Harmonogram výstavby

Aktuality

14. jún 2019
Zelené Vlčince začínajú s výstavbou

Projekt developerskej spoločnosti Reinoo sa po mesiacoch príprav posúva do ďalšej fázy. V týchto dňoch sa začalo s realizačnými výkopovými prácami, čím sa oficiálne spustila samotná výstavba Zelených Vlčiniec. V severovýchodnej časti sídliska Vlčince tak už rastú dva bytové domy, ktoré ponúknu 138 nových bytov a 192 parkovacích miest. Úplne nové predajné miesto projektu Zelené Vlčince sídli v kancelárskej budove Poštová 1 na Vlčincoch, kde v príjemnom prostredí zákazníci môžu oboznámiť so všetkými detailami projektu.


Výstavba projektu postupuje podľa plánu, pričom s dokončením sa počíta ku koncu roka 2020. Prví majitelia by sa tak mohli nasťahovať už na začiatku roka 2021. Aktuálne je predaných viac ako 50% bytov. 


17. december 2018
Zelené Vlčince majú novú webstránku!

Zelené Vlčince spúšťajú novú webstránku ešte v predvianočnom období. Každý kto hľadá nový domov si bude tak môcť prezrieť celý stavebný projekt a jeho detaily v uvoľnenej, kľudnej  atmosfére. Na novej webstránke www.zelenevlcince.sk návštevníci nájdu kompletný zoznam bytov a ich cien, pôdorysov a rozmerov. Dozvedia sa takisto informácie o pridaných hodnotách projektu, ale aj informácie o obsadenosti bytových jednotiek a možnostiach financovania. To všetko obohatené množstvom vizuálizácií a obrázkov, ktoré veľa napovedia o tom, akým projektom Zelené Vlčince skutočne sú.

Nech sa páčí, vstúpte :)

20. november 2018
Zelené Vlčince - byty už v predaji

Zelené Vlčince ponúknu v dvoch bytových domoch 1 až 4-izbové byty, s výmerami od 29 m² až do 126 m² a nadštandardné 5-izbové strešné byty s rozľahlými terasami. Novostavby vyrastú v mestskej časti Vlčince, na rozmedzí ulíc Moskovská a Bulharská. Po dokončení výstavby rezidenčných domov vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným parkovaním.


Veľký dôraz bol pri príprave projektu kladený na využitie ekologických riešení a zeleň. V okolí bytových domov bude realizovaná nadštandardná parková výsadba so vzrastlými stromami s výškou až 6m. Samotné strechy bytových domov budú realizované ako zelené, vegetačné. Inštalácia systémov na vsakovanie dažďovej vody zabezpečí prirodzený odvod vody z územia naspäť do pôdy, namiesto odvádzania do kanalizácie.

Máte záujem o nový domov?
Dohodnite si s nami stretnutie

Vyplňte kontaktný formulár a čoskoro sa uvidíme v našom showroome, kde Vám projekt predstavíme.

Pozn.: Kontaktný formulár neslúži na priamu rezerváciu bytu.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac informácií. Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budú spracovávané v súlade s našim memorandom. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za Váš záujem, čo najskôr Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@zelenevlcince.sk alebo +421 914 33 48 48.
E-mailová adresa nie je zadaná v správnom tvare
Marián Duraj

Zelené Vlčince - predajné miesto

Poštová 1
010 08 Žilina

Časy prezentácie projektu vám radi naplánujeme podľa vašich časových možností