Vyberte si byt

O projekte
Zelené Vlčince

I. etapa - Zelené Vlčince ponúknu v dvoch bytových domoch I. Etapy 1 až 4-izbové byty, s výmerami od 29 m² až do 126 m² a nadštandardné 5-izbové strešné byty s rozľahlými terasami. Novostavby vyrastú v mestskej časti Vlčince, na rozmedzí ulíc Moskovská a Bulharská.

II. etapa - V druhej etape ponúknu Zelené Vlčince 148 bytov. Bude sa jednať o 1 až 4-izbové byty.

Po dokončení výstavby rezidenčných domov, vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným parkovaním. Veľký dôraz bol pri príprave projektu kladený na využitie ekologických riešení a zeleň.

Opýtajte sa nás

Zeleň

Výsadba nových stromov už s výškou 6 m, zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom počte. Inštalácia vsakovacích nádrží.

Zelené strechy

Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia, zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia.

Deliace medzi-bytové steny

Zvukovoizolačné železobetónové s hrúbkou 200 mm alebo akustická tehla hrúbky 250 mm. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu.

Okná

Plastové s tepelno a zvukovoizolačným trojsklom. Najvyššie poschodie s hliníkovými oknami a exteriérovými žalúziami na elektrický pohon (v bytovom dome A a B).

Balkóny

Veľké kryté balkóny s rozmerom od 2 x 3.8m, na najvyššom poschodí veľkoplošné terasy.

Konštrukčný systém stavby

Železobetónový skelet

Zobraziť viac

Vykurovanie

Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami, v kúpeľni rebríkový radiátor. Na najvyššom poschodí príprava na podlahové kúrenie (v bytovom dome A a B).

Vzduchotechnika

Predpríprava napojenia kuchynského digestora, nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátorom.

Garáže a parkovanie

270 garážových a 114 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie.

Spoločné priestory

Vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a kvalitný výťah

Štandard vybavenia bytov

Laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z 3 farebných variantov interiéru v cene.

Povrchová úprava stien

Sádrové omietky s bielym náterom.

Harmonogram výstavby - I. etapa

Harmonogram výstavby - budovy
Harmonogram výstavby - časová os

Harmonogram výstavby - II. etapa

Harmonogram výstavby - budovy etapa II.
Harmonogram výstavby - časová os etapa II.

Aktuality

29. jún 2020
Hrubá stavba bytových domov projektu Zelené Vlčince dokončená

Zelené Vlčince úspešne a podľa harmonogramu dokončili v týchto dňoch hrubú stavbu obidvoch bytových domov. Časť práce sa začína presúvať do interiérov kde začnú priestory pomaly nadobúdať nádych nových domovom.

 

„Hrubá stavba oboch bytových domov bola dokončená začiatkom júna a všetky práce na stavbe naďalej prebiehajú podľa harmonogramu.“ hovorí Roman Petro, projektový manažér spoločnosti Reinoo, a.s. 

 

Projekt sa teší veľkému záujmu, aktuálne je predaných viac ako 90% bytov, preto sa naskytá posledná možnosť kúpy bytov za zvýhodnené ceny.

14. jún 2019
Zelené Vlčince začínajú s výstavbou

Projekt developerskej spoločnosti Reinoo sa po mesiacoch príprav posúva do ďalšej fázy. V týchto dňoch sa začalo s realizačnými výkopovými prácami, čím sa oficiálne spustila samotná výstavba Zelených Vlčiniec. V severovýchodnej časti sídliska Vlčince tak už rastú dva bytové domy, ktoré ponúknu 138 nových bytov a 192 parkovacích miest. Úplne nové predajné miesto projektu Zelené Vlčince sídli v kancelárskej budove Poštová 1 na Vlčincoch, kde v príjemnom prostredí zákazníci môžu oboznámiť so všetkými detailami projektu.


Výstavba projektu postupuje podľa plánu, pričom s dokončením sa počíta ku koncu roka 2020. Prví majitelia by sa tak mohli nasťahovať už na začiatku roka 2021. Aktuálne je predaných viac ako 50% bytov. 


17. december 2018
Zelené Vlčince majú novú webstránku!

Zelené Vlčince spúšťajú novú webstránku ešte v predvianočnom období. Každý kto hľadá nový domov si bude tak môcť prezrieť celý stavebný projekt a jeho detaily v uvoľnenej, kľudnej  atmosfére. Na novej webstránke www.zelenevlcince.sk návštevníci nájdu kompletný zoznam bytov a ich cien, pôdorysov a rozmerov. Dozvedia sa takisto informácie o pridaných hodnotách projektu, ale aj informácie o obsadenosti bytových jednotiek a možnostiach financovania. To všetko obohatené množstvom vizuálizácií a obrázkov, ktoré veľa napovedia o tom, akým projektom Zelené Vlčince skutočne sú.

Nech sa páčí, vstúpte :)

20. november 2018
Zelené Vlčince - byty už v predaji

Zelené Vlčince ponúknu v dvoch bytových domoch 1 až 4-izbové byty, s výmerami od 29 m² až do 126 m² a nadštandardné 5-izbové strešné byty s rozľahlými terasami. Novostavby vyrastú v mestskej časti Vlčince, na rozmedzí ulíc Moskovská a Bulharská. Po dokončení výstavby rezidenčných domov vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným parkovaním.


Veľký dôraz bol pri príprave projektu kladený na využitie ekologických riešení a zeleň. V okolí bytových domov bude realizovaná nadštandardná parková výsadba so vzrastlými stromami s výškou až 6m. Samotné strechy bytových domov budú realizované ako zelené, vegetačné. Inštalácia systémov na vsakovanie dažďovej vody zabezpečí prirodzený odvod vody z územia naspäť do pôdy, namiesto odvádzania do kanalizácie.

Máte záujem o nový domov?
CHCETE SA DOZVEDIEŤ VIAC O II. ETAPE PROJEKTU?

Vyplňte kontaktný formulár a čoskoro sa uvidíme v našom showroome, kde Vám projekt predstavíme.

Pozn.: Kontaktný formulár neslúži na priamu rezerváciu bytu.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac informácií. Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budú spracovávané v súlade s našim memorandom. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za Váš záujem, čo najskôr Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@zelenevlcince.sk alebo +421 914 33 48 48.
E-mailová adresa nie je zadaná v správnom tvare
Marián Duraj

Zelené Vlčince - predajné miesto

Poštová 1
010 08 Žilina

Časy prezentácie projektu vám radi naplánujeme podľa vašich časových možností