Vyberte si byt

Začala výstavba II. etapy projektu Zelené Vlčince, byty sú už v predaji

13.10.2020

Ponuka bývania sa tým rozrastie o 148 nových 1 až 4 izbových bytov s orientáciou na Dubeň a vodné dielo.

Zelené Vlčince vstupujú do II. etapy! V týchto dňoch sa spustila výstavba ďalších dvoch bytových domov. Byty sú už v predaji.

Po vypredaní I. etapy projektu sa developer Reinoo a.s. rozhodol spustiť plánovanú výstavbu II. etapy a pokračovať tak v projekte podľa plánu.

„Druhá etapa prinesie niekoľko noviniek. Zmenou bude napríklad dispozícia bytov na najvyššom poschodí oproti prvej etape. Nový majitelia bytov druhej etapy sa môžu tešiť najmä na panoramatický výhľad na Dubeň, veľkou výhodou bude i orientácia bytov na južnú stranu.“ hovorí Roman Petro, projektový riaditeľ spoločnosti Reinoo, a.s. 

Pri výstavbe bude opätovne kladený dôraz na využitie ekologických riešení a udržaní zelene - výsadba nových stromov s výškou už 6 metrov, inštalácia vsakovacích nádrží na zachytávanie dažďovej vody zo striech, ako i zelené vegetačné strechy s izolačnými vrstvami, ktoré podporujú dobrú mikroklímu prostredia a zabraňujú prehrievaniu budovy a okolia.


Po dokončení výstavby II. etapy, dvoch osem podlažných rezidenčných domov, vznikne celkovo 148 nových bytov s moderným a funkčným dispozičným riešením, nadštandardne veľkými balkónmi a vonkajším i podzemným parkovaním s priamym vstupom ku výťahom. Pre komfortné bývanie v príjemnom susedstve je možný výber bytov od 1 až po 4-izbové byty.